INTENCJE MSZALNE 20.05 – 26.05.2019

Poniedziałek 20 maja
Godz. 7.00 – śp. Helena i Józef Matuszczak, Maria i Czesław Nowaccy
Godz. 8.00 – śp. Apolinary Pęcak – int. od Macieja, Asi, Iwony i Karoliny z rodzinami
Godz. 18.00 – śp. Teresa Grodziska – int. od Lidki z Markiem
Godz. 18.30 – Nabożeństwo majowe

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 13.05 – 19.05.2019

Poniedziałek 13 maja
Godz. 7.00 – śp. Bogdan Zimmer – int. od sąsiadów z ul. Newtona 12C
Godz. 8.00 – śp. Ludwika (ona) Łukaszuk – pogrzebowa
= = – śp. Irena Olkiewicz – int. od Ewy, Kasi i Mariana z rodzinami
Godz. 9.00 – śp. Roman Hubert Suleja – pogrzebowa
Godz. 12.00 – śp. Jerzy Staniewski – pogrzebowa
Godz. 18.00 – śp. Zofia i Bronisław Jackiewicz, Helena i Czesław Jackiewicz
Godz. 18.30 – Nabożeństwo majowe
Godz. 20.00 – O łaskę pociechy i umocnienia w wierze dla chorych, cierpiących i strapionych oraz o pełnię radości wiecznej dla dusz w czyśćcu cierpiących
Godz. 21.00 – Nabożeństwo fatimskie

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 6.05 – 12.05.2019

Poniedziałek 6 maja
Godz. 7.00 – śp. Krystyna Cybulska – int. od szwagierki Marysi z Małgosią
Godz. 8.00 – śp. Piotr Chraplewski – int. od sąsiadów z ul. Keplera 4 C
Godz. 18.00 – śp. Pelagia, Wawrzyn, Krystyna i Jerzy Jurczyńscy – int. od syna z rodziną
= = – śp. Józef i zm. z rodz. Zambrzyckich i Strumników
Godz. 18.30 – Nabożeństwo majowe
Godz. 19.00 – Próba przed I-szą Komunią św. i spotkanie z rodzicami
Godz. 19.00 – Spotkanie Kręgu Biblijnego ks. Oscara

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 29.04 – 5.05.2019

Poniedziałek 29 kwietnia
Godz. 7.00 – śp. Jerzy, Maria, Stanisław, Aleksandra (ona) Melnik, Teresa i Franciszek Nowak
Godz. 8.00 – śp. Barbara Wróblewska – int. od Barbary i Lucyny z rodzinami
Godz. 18.00 – Msza św. Wspólnoty Różańcowej
= = – śp. Tomasz Janaszak – int. od Tadeusza i Basi Skrzypczaków

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 22.04 – 28.04.2019

Poniedziałek Wielkanocny 22 kwietnia
Godz. 7.00 – śp. Janina i Antoni Musielak i zm. z rodz.
Godz. 8.00 – śp. Jerzy Piskorski – zamordowany przez hitlerowców w Bydgoszczy i za wnuka śp. Jerzego
Godz. 9.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błog. oraz śp. Aleksandra (ona) Przybył
Godz. 11.00 – śp. Ireneusz Krystowski – int. od Danusi
Godz. 12.30 – śp. Ireneusz Krystowski – int. od siostry Krystyny i syna Jacka z córką Kają
Godz. 17.45 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego
Godz. 18.00 – śp. Janina Jańska (51 r.śm) i zm. z rodz.
Godz. 19.00 – śp. Stanisław Kubasiak – int. od rodz. Lisieckich i Kupiec ze Skórzewa

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 15.04 – 21.04.2019

Wielki Poniedziałek 15 kwietnia
Godz. 7.00 – śp. Kamil Perkowski – greg. 27
Godz. 7.00 – 8.00 – Spowiedź
Godz. 8.00 – śp. Barbara Sierszeńska – int. od siostrzenicy z rodz.
Godz. 17.00 – 19.00 – Spowiedź
Godz. 18.00 – śp. Bolesław i Bogusław Rutyńscy
= = – W intencji młodzieży i ich rodziców
Godz. 18.30 – Spotkanie z rodzicami
Godz. 19.00 – Spotkanie Kręgu Biblijnego ks. Oscara

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 8.04 – 14.04.2019

Poniedziałek 8 kwietnia
Godz. 7.00 – Z podziękowaniem za dar życia i łaskę dziecięstwa Bożego Iwony
Godz. 8.00 – śp. Kamil Perkowski – greg. 20
Godz. 13.00 – 14.00 – Rekolekcje dla Szkoły Budowlanej z ul. Grunwaldzkiej
Godz. 18.00 – Rocznica Wczesnej I Komunii Świętej

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 1.04 – 7.04.2019

Poniedziałek 1 kwietnia
Godz. 7.00 – śp. Kamil Perkowski – greg. 13
Godz. 8.00 – śp. Alicja Matuszak – int. od współmieszkańców z ul. Newtona 16B
Godz. 13.00 – śp. Jadwiga Kodyniak – Stankowiak – pogrzebowa
Godz. 18.00 – Dziekcz-bł. z ok. urodzin Joanny Koszuta, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł. na dalsze lata

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 25.03 – 31.03.2019

Poniedziałek 25 marca Zwiastowanie Pańskie
Godz. 7.00 – śp. Zdzisław Wieczorek – greg. 25
Godz. 8.00 – śp. Kamil Perkowski – greg. 6
Godz. 18.00 – Msza św. Wspólnoty Różańcowej
= = – Msza św. w int. duchowej adopcji dziecka poczętego
Godz. 18.50 – Nabożeństwo ku czci M. B. z Guadalupe

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 18.03 – 24.03.2019

Poniedziałek 18 marca
Godz. 7.00 – śp. Zdzisław Wieczorek – greg. 18
Godz. 8.00 – śp. Ludwika (ona) (2 r.śm) Kocińska
Godz. 9.30 – śp. Ks. Kanonik Józef Jasiński – int. od Parafian Świętej Rodziny w Poznaniu
Godz. 11.00 – śp. Krystyna Antkowiak – pogrzebowa (pogrzeb na Nowinie o 12.30)
Godz. 19.00 – śp. Roman (20 r.śm), Zofia (16 r.śm), Wojciech i Piotr Śmierzchalscy, Wiktoria Dudziak, Zbigniew Piotrowski, Kazimiera Stańko, Urszula Grajek, Konrad Grynia, zm. z rodz. Śmierzchalskich i Starzaków
= = – śp. Cyryl Siemiński – int. od syna Roberta z rodziną
= = – śp. Józef Krawczyk – int. od córki Oli z rodziną

Czytaj więcej »