INTENCJE MSZALNE 10.06 – 16.06.2019

Poniedziałek 10 czerwca
Godz. 7.00 – Dziekcz-bł. z ok. urodzin Anny
Godz. 8.00 – śp. Antoni i Antonina Orłowscy i zm. z rodz.
= = – śp. Lidia Kasprolewicz – pogrzebowa
Godz. 18.00 – śp. Lucyna Intek, Maria Wyrwa, Halina Stefaniak, zm. z rodz. Intek i Wyrwów
Godz. 18.30 – Nabożeństwo czerwcowe

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 3.06 – 9.06.2019

Poniedziałek 3 czerwca
Godz. 7.00 – śp. Ula Adamczak (1 r.śm) i Wanda Dobierzyn
Godz. 8.00 – śp. Lechosław Radziemski, zm. z rodz. Radziemskich i Hajebartów
Godz. 12.30 – śp. Maciej Wąsiewicz – pogrzebowa
Godz. 18.00 – śp. Czesław Karolczak (28 r.śm) i zm. z rodz.
Godz. 18.30 – Nabożeństwo czerwcowe

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 27.05 – 2.06.2019

Poniedziałek 27 maja
Godz. 7.00 – Dziekcz-bł. z ok. imienin Katarzyny
Godz. 8.00 – śp. Irena Olkiewicz – int. od Małgorzaty i Józefa
= = – śp. Piotr Ratajczak – pogrzebowa
Godz. 18.00 – Msza św. Wspólnoty Różańcowej
= = – śp. Jerzy Staniewski – int. od I Róży Męskiej i Wspólnoty Żywego Różańca
Godz. 18.30 – Nabożeństwo majowe

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 20.05 – 26.05.2019

Poniedziałek 20 maja
Godz. 7.00 – śp. Helena i Józef Matuszczak, Maria i Czesław Nowaccy
Godz. 8.00 – śp. Apolinary Pęcak – int. od Macieja, Asi, Iwony i Karoliny z rodzinami
Godz. 18.00 – śp. Teresa Grodziska – int. od Lidki z Markiem
Godz. 18.30 – Nabożeństwo majowe

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 13.05 – 19.05.2019

Poniedziałek 13 maja
Godz. 7.00 – śp. Bogdan Zimmer – int. od sąsiadów z ul. Newtona 12C
Godz. 8.00 – śp. Ludwika (ona) Łukaszuk – pogrzebowa
= = – śp. Irena Olkiewicz – int. od Ewy, Kasi i Mariana z rodzinami
Godz. 9.00 – śp. Roman Hubert Suleja – pogrzebowa
Godz. 12.00 – śp. Jerzy Staniewski – pogrzebowa
Godz. 18.00 – śp. Zofia i Bronisław Jackiewicz, Helena i Czesław Jackiewicz
Godz. 18.30 – Nabożeństwo majowe
Godz. 20.00 – O łaskę pociechy i umocnienia w wierze dla chorych, cierpiących i strapionych oraz o pełnię radości wiecznej dla dusz w czyśćcu cierpiących
Godz. 21.00 – Nabożeństwo fatimskie

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 6.05 – 12.05.2019

Poniedziałek 6 maja
Godz. 7.00 – śp. Krystyna Cybulska – int. od szwagierki Marysi z Małgosią
Godz. 8.00 – śp. Piotr Chraplewski – int. od sąsiadów z ul. Keplera 4 C
Godz. 18.00 – śp. Pelagia, Wawrzyn, Krystyna i Jerzy Jurczyńscy – int. od syna z rodziną
= = – śp. Józef i zm. z rodz. Zambrzyckich i Strumników
Godz. 18.30 – Nabożeństwo majowe
Godz. 19.00 – Próba przed I-szą Komunią św. i spotkanie z rodzicami
Godz. 19.00 – Spotkanie Kręgu Biblijnego ks. Oscara

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 29.04 – 5.05.2019

Poniedziałek 29 kwietnia
Godz. 7.00 – śp. Jerzy, Maria, Stanisław, Aleksandra (ona) Melnik, Teresa i Franciszek Nowak
Godz. 8.00 – śp. Barbara Wróblewska – int. od Barbary i Lucyny z rodzinami
Godz. 18.00 – Msza św. Wspólnoty Różańcowej
= = – śp. Tomasz Janaszak – int. od Tadeusza i Basi Skrzypczaków

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 22.04 – 28.04.2019

Poniedziałek Wielkanocny 22 kwietnia
Godz. 7.00 – śp. Janina i Antoni Musielak i zm. z rodz.
Godz. 8.00 – śp. Jerzy Piskorski – zamordowany przez hitlerowców w Bydgoszczy i za wnuka śp. Jerzego
Godz. 9.30 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błog. oraz śp. Aleksandra (ona) Przybył
Godz. 11.00 – śp. Ireneusz Krystowski – int. od Danusi
Godz. 12.30 – śp. Ireneusz Krystowski – int. od siostry Krystyny i syna Jacka z córką Kają
Godz. 17.45 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego
Godz. 18.00 – śp. Janina Jańska (51 r.śm) i zm. z rodz.
Godz. 19.00 – śp. Stanisław Kubasiak – int. od rodz. Lisieckich i Kupiec ze Skórzewa

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 15.04 – 21.04.2019

Wielki Poniedziałek 15 kwietnia
Godz. 7.00 – śp. Kamil Perkowski – greg. 27
Godz. 7.00 – 8.00 – Spowiedź
Godz. 8.00 – śp. Barbara Sierszeńska – int. od siostrzenicy z rodz.
Godz. 17.00 – 19.00 – Spowiedź
Godz. 18.00 – śp. Bolesław i Bogusław Rutyńscy
= = – W intencji młodzieży i ich rodziców
Godz. 18.30 – Spotkanie z rodzicami
Godz. 19.00 – Spotkanie Kręgu Biblijnego ks. Oscara

Czytaj więcej »

INTENCJE MSZALNE 8.04 – 14.04.2019

Poniedziałek 8 kwietnia
Godz. 7.00 – Z podziękowaniem za dar życia i łaskę dziecięstwa Bożego Iwony
Godz. 8.00 – śp. Kamil Perkowski – greg. 20
Godz. 13.00 – 14.00 – Rekolekcje dla Szkoły Budowlanej z ul. Grunwaldzkiej
Godz. 18.00 – Rocznica Wczesnej I Komunii Świętej

Czytaj więcej »