Duszpasterstwo młodzieży

Podstawa 4xA3

Kim jesteśmy?

Duszpasterstwo Młodzieży przy Parafii Świętej Rodziny jest wspólnotą łączącą ludzi od gimnazjum aż po studia. Jest miejscem dla każdego młodego człowieka, który pragnie czegoś więcej od życia. Z nami możesz uczyć się przyjaźni i życia we wspólnocie Kościoła, a przede wszystkim odkrywać relację z Bogiem.

Co robimy?

Jako duszpasterstwo młodych ludzi angażujemy się w wiele wymiarów życia naszej Parafii. Centrum naszego funkcjonowania jest Eucharystia w niedzielne wieczory o godzinie 19.00, po której spotykamy się by wspólnie spędzić miło czas przy herbacie, czymś słodkim i grach planszowych. Natomiast w pierwsze piątki miesiąca o godzinie 19.00 przeżywamy wspólną Eucharystię w kaplicy chrzcielnej.

Spotkania formacyjne „Duchowe Dopalacze” odbywają się w trzecie czwartki miesiąca o godzinie 19.00. W drugie i czwarte piątki miesiąca o godzinie 19.30 modlimy się w duchu Taizé w Centrum Duszpasterskim.

Podsumowaniem każdego roku formacji jest wyjazd w wakacje letnie. Natomiast w czasie adwentu wspólnie wyjeżdżamy na weekend skupienia. Nasze Duszpasterstwo pomaga również w prowadzeniu przygotowania kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Jesteśmy wraz z Caritas parafialną organizatorami licznych akcji charytatywnych oraz tworzymy co roku punkt przygotowań do Europejskich Spotkań Młodych Taizé.


Masz pytania? Pisz: dmswrodzina@gmail.com
Bieżące informacje o nas znajdziesz tutaj:      

fb_icon_325x325

Dołącz do nas! Czekamy właśnie na CIEBIE!