korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

Styczeń i luty 2020 w naszej parafii

Hawajski bal karnawałowy  ( 18.01.2020r.)
W  tym roku również odbył się bal karnawałowy  dla najmłodszych. Tegoroczny motyw przewodni  był pełen słońca i wspaniałego nastroju, uczestnicy byli przebrani jak to na balu karnawałowym. Pozostały piękne wspomnienia hawajskich tańców…

Wyjazd ministrantów do Zakopanego (styczeń 2020r.)
Ministranci naszej parafii razem z Księdzem Oscarem pierwszy tydzień ferii  spędzili na wyjeździe rekolekcyjno-integracyjnym w Zakopanem. Był to czas wspólnej modlitwy, nauki jazdy na nartach, relaksu na termach Chochołowskich, a także odwiedzin  Saknktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, braci Albertynów i sióstr Albertynek na Kalatówkach, kościoła Świętej Rodziny, najstarszego kościółka w Zakopanem.
To bardzo udany i niezapomniany czas.

Ferie u Świętej Rodziny ( luty 2020r.)
Jak co roku członkowie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej przygotowali dla dzieci z naszej parafii wiele atrakcji.  W drugim tygodniu ferii 26 dzieci przez 4 dni odkrywało piękno naszego regionu. Celem zajęć było zapewnienie dzieciom opieki, przygotowanie zajęć, dzięki którym będą rozwijały swoje zainteresowania i pasje. Dla wszystkich był to czas zabawy, relaksu, spotkania z drugim człowiekiem i Bogiem.


Pożegnanie ks. Oscara Nejmana
( luty 2020r.)
W niedzielę 02.02.2020 roku pożegnaliśmy księdza Oscara, który w naszej parafii był od 1,5 roku. Dał się poznać z jak najlepszej strony, opiekował się ministrantami, dziećmi, młodzieżą przygotowująca się do bierzmowania i grupami parafialnymi. Dziękujemy za wszelkie dobro. Niech Pan Bóg Księdzu błogosławi w nowym miejscu.

Powitanie ks. Dawida Wasielewskiego
( luty 2020r.)
Z otwartym sercem witamy księdza Dawida, który przyszedł do nas z parafii św. Antoniego  w Poznaniu. Życzymy błogosławieństwa Bożego w codziennej pracy duszpasterskiej.