korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

Rodzina Rodzinie czyli pomoc rodzinom poszkodowanym w konflikcie syryjskim

Możesz pomóc rodzinie poszkodowanej w konflikcie syryjskim i zostać jej patronem!

Zadeklaruj pomoc konkretnej rodzinie w całej potrzebnej jej wysokości i w ten sposób zostań jej finansowym patronem. Będziesz wspierać tę rodzinę przez 6 miesięcy poprzez comiesięczne wpłaty na jej rzecz. Taka deklaracja wsparcia może pochodzić od osoby fizycznej, rodziny, stowarzyszenia, firmy, parafii, diecezji.

 

Możesz dołączyć do zbiórki na rzecz rodziny!

Wypełnij deklarację pomocy finansowej dla konkretnej potrzebującej rodziny na okres 6 miesięcy. Sam wybierz kwotę, jaką chcesz wesprzeć tę rodzinę, a którą co miesiąc  będziesz wpłacać na wskazane konto. Nie martw się, jeśli potrzeby rodziny przerastają Twoje możliwości – na pomoc dla konkretnej rodziny składają się deklaracje od kilku darczyńców. Możesz też złożyć deklarację jako rodzina, parafia, diecezja, wspólnota, firma.

 

 

Możesz także wykonać gest solidarności!

Dokonaj jednorazowej wpłaty w dowolnej wysokości. Nie musisz podejmować długofalowego zobowiązania, żeby włączyć się w pomoc dla potrzebujących rodzin. Twoja wpłata zostanie przeznaczona na uzupełnienie brakujących środków dla rodzin lub objęcie pomocą kolejnych poszkodowanych. Wpłaty możesz dokonać tutaj.

 

Sposobów jest wiele, aby jedna z rodzin, która ucierpiała w konflikcie zbrojnym na terenie Syrii, mogła żyć normalnie dzięki Tobie!

Więcej informacji na stronie akcji „Rodzina Rodzinie” Caritas.