korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 XI 2018

 • Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą wielbienia i modlitwą wstawienniczą we wtorek po Mszy św. wieczornej.

 • Spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej będzie w środę po nowennie na probostwie.
 • Zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego ks. Piotra oraz wszystkie osoby chętne, które chciałyby się do tego Kręgu włączyć – w czwartek o godz. 19.00 w sali bł. Czesława. Harmonogram spotkań na cały rok jest zamieszczony na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej.
 • Comiesięczne spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio będzie w sobotę: o godz. 7.30 różaniec i o 8.00 Msza św.
 • W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, organizujemy w naszej parafii tradycyjne Święto Małżeństw. Msza św. w intencji małżonków obchodzących w tym roku większe jubileusze, czyli od 25-lecia do 65–lecia zostanie odprawiona o godz. 9.30, natomiast Msza św. w intencji małżonków obchodzących w tym roku 5, 10, 15 lub 20 rocznicę zawarcia małżeństwa sakramentalnego zostanie odprawiona o godz. 12.30. Podczas Mszy św. nastąpi obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Do wspólnej modlitwy zapraszamy nie tylko Jubilatów, ale także ich rodziny i przyjaciół. Okazja do spowiedzi św. będzie w sobotę w godz. od 17.00 do 18.00.
 • Także w przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Guadalupe po Mszy św. o godz. 18.00.
 • W przyszłą niedzielę, zgodnie z apelem papieża Franciszka, organizujemy w naszej parafii tradycyjną zbiórkę żywności Kilogram dla potrzebujących – polecamy tę sprawę ofiarności parafian i prosimy trwałą żywność składać w C. D., w przyszłą niedzielę najlepiej przed Mszą św. we własnych opakowaniach lub specjalnych tytkach Miłosierdzia, które można zabierać dziś przy wyjściu z kościoła. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania prosimy do pomocy przy zbiórce żywności – bliższe informacje u ks. Piotra lub w zakrystii.
 • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii Niedzielę Powołań i gościć będziemy kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchowego w Poznaniu, który przed kościołem zbierać będzie ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne.
 • Prosimy o uwagę rodziców dzieci I-szo Komunijnych. Już dziś informujemy, że obowiązkowe spotkanie z rodzicami będzie w przyszły poniedziałek 26 listopada: o godz. 18.00 Msza św. i potem spotkanie w kościele. Dzieci I-szo Komunijne zapraszamy wraz z rodzicami na uroczystość poświęcenia medalików w przyszły wtorek 27 listopada o godz. 17.00 w kościele.
 • Na stopniach ołtarza wyłożona jest prasa katolicka, do lektury której zachęcamy.
 • Polecamy Bożemu Miłosierdziu parafian zmarłych w ostatnich dniach, śp. Zdzisław Kistowski, Waldemar Dolata, Eugeniusz Trzmielewski, Marian Nowicki, Walerian Bosy, Zbigniew Milewski, Włodzimierz Ciesielczyk, Ewa Kiszka, Urszula Pacholczyk i Helena Doręgowska. Dobry Jezu, a nasz Panie…
 • Na dobre przeżywanie dzisiejszej niedzieli i całego tygodnia przyjmijmy z wiarą Boże błogosławieństwo.

ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak