korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 VII 2018

  • W środę zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej a Guadalupe po Mszy św. wieczornej, natomiast w czwartek zapraszamy na Mszę św. zbiorową za zmarłych o godz. 18.00.

  • Comiesięczne spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio będzie 
w sobotę: o godz. 7.30 różaniec i o 8.00 Msza św.
  • Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj po Mszy św. odbędzie się tradycyjny obrzęd poświęcenia pojazdów. Ksiądz będzie stał przy wjeździe w ulicę Newtona – prosimy tam podjeżdżać. Składające przy tej okazji ofiarę wspomagamy zakup środków transportu dla polskich misjonarzy pracujących w najodleglejszych zakątkach świata. W imieniu tych misjonarzy dziękujemy Ofiarodawcom.
  • Polecamy lekturę prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego.
  • Niech nad nami wszystkimi czuwa Boża Opatrzność. Teraz powstańmy i módlmy się wspólnie o Boże błogosławieństwo dla kierowców 
i pojazdów:
    Wszechmogący Boże, przez wstawiennictwo św. Krzysztofa polecamy Ci wszystkich kierowców i ich pojazdy. Obdarz ich swoją łaską, aby sobie, ani nikomu innemu, nie wyrządził krzywdy. Oddal od kierowców pokusę nietrzeźwości i nadmiernej szybkości oraz pozwól im zawsze bezpiecznie docierać do celu podróży. Święty Krzysztofie – módl się za nami.