korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 VII 2022

  • Przypominamy o wakacyjnym porządku odprawiania Mszy Świętych w naszym kościele oraz o zmianie godzin urzędowania biura parafialnego. W
    niedziele nie ma Mszy Świętej o godz. 7.00. Biuro parafialne w miesiącach wakacyjnych będzie czynne od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszach Świętych o godz. 7.00 oraz 18.00.

  • W najbliższy poniedziałek, dnia 11 lipca, rozpoczynamy drugi turnus naszych parafialnych półkolonii. Tym razem adresowany jest on do naszej młodzieży. Zgłoszonych młodych zapraszamy wraz z pełnym ekwipunkiem rowerowym o godz. 8.30 na plac przy kościele. Młodym życzymy twórczego, owocnego i bezpiecznego czasu, a naszych Parafian, którym dziękujemy za wsparcie tego dzieła, prosimy o modlitwę.
  • Jutro, w poniedziałek, zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Józefa, po Mszy Świętej wieczornej.
  • W środę przypada dzień fatimski – zapraszamy na nabożeństwo fatimskie: Msza Święta o godz. 19.00, potem różaniec i procesja z figurą Matki Bożej.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego. W zakrystii lub w biurze parafialnym można nabyć książki o naszym kościele, z okazji 30-lecia konsekracji, w cenie 20 zł.
  • Życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia, a tym, którzy w tym tygodniu rozpoczynają swoje urlopy życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku. Niech nam wszystkim towarzyszy Boże błogosławieństwo.

 

Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak