korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

OGŁOSZENIA NA ŚRODĘ POPIELCOWĄ

  • Zapraszamy serdecznie do udziału w nabożeństwach wielkopostnych w naszym kościele. Droga Krzyżowa będzie w piątki zawsze dwukrotnie: o godz. 17.00 z udziałem dzieci oraz o 18.30 dla dorosłych i młodzieży. Nabożeństwo Gorzkich Żali będziemy odprawiać we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30.

  • Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj po Mszy św. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary na pomoc najuboższym rodzinom i dzieciom z naszej parafii oraz na dzieła dobroczynne realizowane przez Caritas Archidiecezjalną. Dziękujemy Ofiarodawcom.
  • Przy wyjściu z kościoła można zabierać koperty na tegoroczną daninę diecezjalną, którą prosimy składać przez okres Wielkiego Postu do specjalnej skarbony pod chórem. Pod chórem oraz w kruchtach kościoła jest wyłożona bezpłatna gazetka Dobre nowiny – można zabierać.
  • Życzymy wszystkim wiele Bożego błogosławieństwa na dobre przeżywanie Wielkiego Postu – niech dla każdego z nas będzie to czas modlitwy, pokuty, dobrych uczynków, spowiedzi i nawrócenia. Szczęść Boże!