korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

NARODZENIE PAŃSKIE – 25 XII 2022

Życzenia księdza Arcybiskupa Metropolity:
Drodzy Siostry i Bracia!

W tym pięknym czasie Bożego Narodzenia, który skłania nas do naśladowania Chrystusa w czynieniu dobra, aż do daru z siebie, życzę Wam, by codzienne powierzanie się Chrystusowi dodawało Wam odwagi do wprowadzania pokoju w Wasze codzienne życie!
Niech światło, które napełniło radością serca Maryi i Józefa a także pasterzy i mędrców ze wschodu, rozbłyśnie wśród Was,
w waszych rodzinach, 
Na nadchodzący Nowy Rok 2023 z serca Wszystkim błogosławię!

+Stanisław Gądecki,
Arcybiskup Metropolita Poznański

  • Do tych życzeń dołączamy serdecznie życzenia od duszpasterzy naszej parafii. Życzymy Wam wszystkim, Drodzy Parafianie i mili Goście, potrzebnych łask i darów od Nowonarodzonego Jezusa. Niech Święta Bożego Narodzenia i bliski już Nowy Rok 2023 będą czasem Bożego błogosławieństwa w naszych rodzinach i w życiu osobistym każdego z nas. Szczęść Boże!
  • Jako Proboszcz dziękuję kapłanom za ich gorliwą pracę duszpasterską, zwłaszcza za ofiarną służbę w konfesjonale. Dziękuję szafarzom Komunii św. i całej służbie liturgicznej oraz pracownikom kościelnym. Panom z Rady Ekonomicznej dziękuję z przygotowanie wystroju świątecznego. Szczególnie jednak dziękuję Drogim Parafianom za świadectwo wiary wyrażone poprzez liczny udział we Mszy św. i przyjęte Komunie oraz za udział w Roratach i rekolekcjach adwentowych.
  • Jutro drugi dzień Świąt – Msze św. będą w porządku niedzielnym. Będzie można złożyć ofiarę na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie.
  • W najbliższy piątek, 30 grudnia, będziemy przeżywali odpust parafialny ku czci świętej Rodziny. Msza Święta Odpustowa o godz. 18:00 pod przewodnictwem ks. kan. Artura Andrzejewskiego, proboszcza z parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy drogich Parafian
  • Na świętowanie i kolędowanie w gronie rodzinnym życzymy Szczęść Boże.

Ks. proboszcz Jacek Maćkowiak