korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

Nadzwyczajne Ogłoszenia Parafialne – III niedziela Wlk. Postu

UWAGA! PILNE!
Z uwagi na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego oraz bezwzględny zakaz dotyczący zgromadzeń powyżej 50 osób, również dla wydarzeń religijnych, proszę, by zgodnie z dekretem Ks. Arcybiskupa Metropolity skorzystać z dyspensy i w niedziele oraz dni powszednie pozostać w domach, korzystając z telewizyjnych, radiowych, internetowej strony naszej parafii transmisji Mszy Św.

  • Wczoraj, w sobotę, po głównym wydaniu Wiadomości o godz. 19.30 na antenie TVP 1 i TVP INFO wyemitowane zostało Orędzie Przewodniczącego KEP.

  • Prośba o modlitwę o oddalenie epidemii, także w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Od dziś codziennie o godz. 20.30 w naszym kościele różaniec odmawiany przez kapłana, transmitowany przez internetową stronę naszej parafii. Nabożeństwo bez udziału wiernych w świątyni!!!
  • Z wyjątkiem Mszy Św. o stałych godzinach, z udziałem wiernych do 50 osób wszystkie inne nabożeństwa odwołane. Także adoracja Najświętszego Sakramentu do 50 osób!
  • Biuro parafialne czynne tylko od poniedziałku do piątku bezpośrednio po Mszy Św. o godz. 8 i 18 i tylko w sprawach koniecznych!!! Biuro parafialne dla narzeczonych nieczynne do odwołania.
  • Drogim Parafianom szczególnie teraz życzę opieki Świętej Rodziny.

Ks. Proboszcz Jacek Maćkowiak