korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 I 2017

  • W środę z racji 25 dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej z Guadalupe, które będzie połączone z nowenną po Mszy św. wieczornej.

  • Na Mszę św. zbiorową za zmarłych zapraszamy w czwartek o godz. 18.00.
  • Comiesięczne spotkanie Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio będzie w sobotę: o godz. 7.30 Różaniec, o 8.00 Msza św., a potem spotkanie opłatkowe na probostwie.
  • W tym tygodniu kolęda będzie zgodnie z planem, który cały czas jest dostępny na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej.
  • Informujemy rodziców, że podczas ferii zimowych nasza Akcja Katolicka będzie organizować zajęcia rekreacyjne dla dzieci od klasy II – VI szkoły podstawowej (basen i inne zajęcia sportowe, zwiedzanie, filmy itp.). Zajęcia będą tylko przez trzy pierwsze dni ferii, czyli od 31 stycznia do 2 lutego. Ze względów organizacyjnych zapisy uczestników będą tylko w jednym terminie – w najbliższą środę o godz. 19.30 w C.D. Rodzice nie będą ponosić żadnych obowiązkowych kosztów za udział tylko będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na ten cel.
  • Na stoliku przy ambonie wyłożona jest prasa katolicka – tematem przewodnim dzisiejszego PK są słowa „Miłosierdzie to nie teoria”. Polecamy też nowy bardzo ciekawy numer L¢Osservatore Romano, którego cena została obniżona z 10 do 6 zł.
  • Przy wyjściu z kościoła można dziś nabyć pierwszy tegoroczny numer pisma parafialnego Nasza Wspólnota. Na okładce jest piękne zdjęcie z wyjątkowego koncertu kolęd Poznańskich Słowików w naszym kościele. W tym numerze naszej gazetki, obok wielu ciekawych artykułów, jest także zamieszczony dokładny program parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej i wszystkie inne szczegóły z tą pielgrzymką związane. Ponieważ zainteresowanie pielgrzymką jest bardzo duże przypominamy, że jedyna możliwość zapisania się będzie w środę 1 lutego po nowennie w C.D. Spotkanie to poprowadzi osobiście ks. prowincjał Adrian Galbas, który będzie przewodnikiem naszej pielgrzymki.
  • Zachęcamy serdecznie do słuchania ciekawych audycji w naszym diecezjalnym Katolickim Radiu Emaus na falach 89,8 – dzisiaj przy wyjściu głównym z kościoła można złożyć dobrowolną ofiarę wspierającą działalność tego radia.
  • Na dobre przeżywanie dzisiejszej niedzieli i całego tygodnia przyjmijmy z wiarą Boże błogosławieństwo.

Ks. Proboszcz Stanisław Walewicz